Dorpencompetitie

Agenda Dorpencompetitie 2017-2018

 

September 2017

Woensdag 27 september              Mill 1 uit tegen Boxmeer

 

Oktober 2017

Maandag 9 oktober                       Mill 1 thuis tegen Cuijk 2

                                                           Mill 3 thuis tegen Cuijk 6

Maandag 23 oktober                     Mill 2 thuis tegen Oeffelt 1

Dinsdag 24 oktober                        Mill 3 uit tegen Veghel

 

November 2017

Maandag 6 november                   Mill 1 thuis tegen Cuijk 1

                                                           Mill 3 thuis tegen Volkel 2

Dinsdag 21 november                    Mill 3 uit tegen Uden 4

Maandag 13 november Mill 2 thuis tegen Uden 2

Donderdag 23 november              Mill 1 uit tegen Cuijk 2

Donderdag 30 november              Mill 2 uit tegen Haps

 

December 2017

Maandag 4 december                   Mill 2 thuis tegen Oss

                                                           Mill 3 thuis tegen Veghel

Maandag 11 december                 Mill 1 thuis tegen Boxmeer 1

Donderdag 14 december              Mill 3 uit tegen Volkel 2

Maandag 18 december                 Mill 2 thuis tegen Grave 3

 

Januari 2018

Zondag 7 januari                             Mill 3 uit tegen St. Anthonis 3

Maandag 15 januari                       Mill 1 thuis tegen St. Anthonis 1

Woensdag 17 januari                     Mill 2 uit tegen Oeffelt 1

Donderdag 25 januari                    Mill 2 uit tegen Uden 2

Woensdag 31 januari                     Mill 1 uit tegen Boxmeer 2

 

Februari 2018

Maandag 5 februari                       Mill 1 thuis tegen Boxmeer 2

                                                           Mill 3 thuis tegen St. Anthonis 3

Donderdag 8 februari                    Mill 2 uit tegen Grave 3

Donderdag 22 februari                  Mill 1 uit tegen Cuijk 1

Maandag 26 februari                     Mill 3 thuis tegen Uden 4

Woensdag 28 februari                   Mill 2 uit tegen Overloon

 

Maart 2018

Zondag 4 maart                              Mill1 uit tegen St. Anthonis 1

Maandag 5 maart                           Mill 2 thuis tegen Haps

Donderdag 8 maart                        Mill 3 uit tegen Cuijk 6

Maandag 12 maart                        Mill 2 thuis tegen Overloon

Zondag 25 maart                   Afsluitend Dorpentoernooi