Dorpencompetitie

Agenda Dorpencompetitie 2019-2020

 

September 2019

Donderdag 26 september            Mill 3 uit tegen Cuijk 4

Oktober 2019

Dinsdag 1 oktober                       Mill 1 uit tegen Uden 1

Dinsdag 8 oktober                       Mill 3 uit tegen Uden 3

Donderdag 10 oktober                Mill 4 uit tegen Cuijk 5

                                                    Mill 2 uit tegen Grave 1

Maandag 21 oktober                   Mill 1 thuis tegen Boxmeer 1

                                                    Mill 4 thuis tegen St. Anthonis 4

Maandag 28 oktober                   Mill 3 thuis tegen Cuijk 4

November 2019

Maandag 4 november                 Mill 3 thuis tegen Grave 3

Donderdag 7 november              Mill 1 uit tegen Cuijk 3

                                                   Mill 4 uit tegen Volkel 2

Dinsdag 12 november                Mill 2 uit tegen Uden 2

Maandag 18 november              Mill 2 thuis tegen st. Anthonis 2

                                                   Mill 4 thuis tegen Volkel 2

Donderdag 21 november           Mill 3 uit tegen Grave 3

December 2019

Maandag 2 december                Mill 2 thuis tegen Volkel 1

Dinsdag 3 december                  Mill 1 uit tegen Oss

Woensdag 4 december              Mill 4 uit tegen St. Anthonis 4

Maandag 9 december                Mill 4 thuis tegen Oeffelt 3

Donderdag 12 december           Mill 2 uit tegen Grave 2

                                                   Mill 3 uit tegen Haps

Maandag 16 december              Mill 1 thuis tegen St. Anthonis 1

Januari 2020

Woensdag 8 januari                   Mill 3 uit tegen Boxmeer 2

Maandag 13 januari                   Mill 1 thuis tegen Uden 1

                                                   Mill 2 thuis tegen Grave 1

Woensdag 22 januari                 Mill 1 uit tegen Boxmeer 1

                                                   Mill 2 uit tegen St. Anthonis 2

Zondag 26 januari                      Mill 4 uit tegen St. Anthonis 3

Februari 2020

Zondag 2 februari                      Mill 1 uit tegen St Anthonis 1

Maandag 3 februari                   Mill 2 thuis tegen Uden 2

                                                  Mill 3 thuis tegen Haps

Maandag 10 februari                 Mill 4 thuis tegen Cuijk 5

Maandag 17 februari                 Mill 2 thuis tegen Grave 2

                                                  Mill 3 thuis tegen Boxmeer 2

Woensdag 19 februari               Mill 4 uit tegen Oeffelt 3                               

Maart 2020

Maandag 2 maart                      Mill 1 thuis tegen Cuijk 3

Donderdag 5 maart                   Mill 2 uit tegen Volkel 1

Maandag 9 maart                      Mill 3 thuis tegen Uden 3

Maadag 16 maart                      Mill 4 thuis tegen St. Anthonis 3

Maandag 23 maart                    Mill 1 thuis tegen Oss

Zondag 19 april 2020              Afsluitend Dorpentoernooi